Kaco Films na Základech filmové řeči

První listopadový týden zavítal na přednášku Základů filmové řeči na Fakultě informatiky bývalý student laboratoře LEMMA Martin Kacvinský.

1. 12. 2021

Držitel několika ocenění za nejlepšího svatebního kameramana v Evropě přišel se studenty a filmovými nadšenci sdílet své rady a tipy co se tvoření filmů týká. Na přednášku mohli přijít nejen studenti předmětu LEMMY PV110 (Základy filmové řeči) ale i absolventi či široká veřejnost.

Martin Kacvinský už při svém studiu na Fakultě informatiky vyhrál 9. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky. Po ukončení studia několik let pracoval v korporátu a v současné době mimo svatební videa dělal kameru například i na nově vznikajícím seriálu pro HBO Max. Ve své přednášce motivoval studenty a začínající filmové tvůrce, ať se nebojí ve své tvorbě experimentovat, nebojí se výzev a následují svoji kreativní intuici.